Smart TV

Největší výhodou chytrých televizí je přítomnost operačního systému, který umožňuje instalaci dalších aplikací, jenž nekonečně rozšiřují používaní televizního zařízení. Aplikace chytrých televizí nabízí uživatelům přístup k poskytovanému obsahu nezávisle na čase, prostoru a televizním vysílání a rozšiřují tak spektrum zákazníků. Na rozdíl od HbbTV jsou aplikace vytvářeny na míru jednotlivým zařízením, což umožňuje zvýšit rychlost aplikace, použití složitých grafických komponent či moderních zabezpečujících protokolů a systémů. U většiny významných poskytovatelů video obsahu tvoří Smart TV aplikace nejdůležitější platformu s milióny spuštění denně. Aplikace jako HBO GO, YouTube nebo Netflix jsou nyní již nedílnými součástmi prodávaných televizí.

Máme zkušenosti s vývojem a nasazením Smart TV aplikací pro všechny hlavní operační systémy chytrých televizí od LG a Samsung přes Android až k Apple TV. Pro naše zákazníky v České republice i v zahraničí zajistíme kompletní služby týkající se Smart TV aplikací, tj. návrh UI, vývoj a testování, úspěšné projití certifikačním procesem, nasazení a následnou mnohaletou podporou.

Nejčastější poptávkou našich zákazníku je komplexní řešení zahrnující aplikaci pro HbbTV i její rozšíření na všechny systémy Smart TV. Náš framework pro portování aplikace ušetří až 50 % času a nákladů oproti vývoji aplikací od základů.

R
Reference

Udělali jsme spoustu práce, prohlédněte si některé zde.

0
  • Smart TV

Neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv informace

Zavolejte nám pro okamžitou konzultaci

+420 733 201 646