Digital Signage

Digital signage je systém digitálních zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách. Jejich účelem je obvykle zobrazení informačních nebo navigačních informacích a především reklama.

Hlavními přínosy digital signage řešení oproti statickým informačním a reklamním zařízením jsou:

  • možnost okamžité obměny obrazové informace bez zásahu do zařízení (u klasických médií je například nutné vyměnit plakát),
  • zobrazení více informací, nebo reklamních spotů na jednom nosiči,
  • vysílání dynamických spotů, předělů a prokládacích efektů,
  • stálý svit obrazové informace, což například u venkovních LED obrazovek upoutává více než klasické, ve dne nesvítící plochy.


Scala Infochannel

Scala Infochannel


Pro projekty „Digital Signage“ využíváme software od společnosti Scala a to Scala Infochannel. Scala InfoChannel je komplexní produkční a vysílací systém pro lokální vysílání a uzavřené TV okruhy. Jedná se o flexibilní nástroj pro vytváření, časování a vysílání programového obsahu přímo ze serveru. Cílová skupina dostává rychlé informace s „upoutávací“ silou, která zdokonalí komunikaci Vaší společnosti se světem.

Společnost SVSys dodá na klíč kompletní řešení Digital Signage včetně případných úprav na míru dle přání zákazníka pro dokonalou komunikaci Vaší společnosti s okolním světem.